Massaaž / osteopaatia

NB! Broneerides aja nõustud tingimusega, et kui broneerid aja ja kohale ei ilmu ning oma aega ei tühista enne tähtaega vähemalt 5h, siis oled valmis tasuma arve, mille saadame broneeritud teenused hinnast 50% ulatuses!

MASSÖÖR – Gert Jürissoo

OSTEOPAATIA visiit – 45min / 45€
OSTEOPAATIA visiit -90min / 69€

Emotsionaalsete pingete vabastamine osteopaatiaga -90min / 70€

Klassikaline massaaž 30min / 20€
Klassikaline massaaž 45min / 25€
Klassikaline massaaž 60min / 35€
Klassikaline massaaž 90min / 60€
10x45min / 225€
10x60min / 315€
10x90min / 540€

Kombineeritud massaaž 45min / 25€
Kombineeritud massaaž 60min / 35€
Kombineeritud massaaž 90min / 60€
10x45min / 225€
10x60min / 315€
10x90min / 540€

Spordimassaaž 45min / 35€
Spordimassaaž 60min / 45€
Spordimassaaž 90min / 65€MASSAAŽITERAPEUT – Ehte Jürissoo

OSTEOPAATIA visiit -45min / 45€
OSTEOPAATIA visiit -90 min /69€

Emotsionaalsete pingete vabastamine osteopaatiaga -90min / 70€

Massaažiteraapia 45 min / 35€
Massaažiteraapia 60min / 45€
Massaažiteraapia 90min / 70€
Massaažiteraapia 2h / 99€
10x45min / 315€
10x60min / 405€
10x90min / 630€

Klassikaline massaaž 30min / 25€
Klassikaline massaaž 45min / 30€
Klassikaline massaaž 60min / 40€
Klassikaline massaaž 90min / 65€
10x45min / 270€
10x60min / 360€

Kupumassaaž 30min / 25€
Kupumassaaž 45min / 35€
Kupumassaaž 60min / 45€
Kupumassaaž 90min / 65€
10x45min / 315€
10x60min / 400€

Meemassaaž 30min / 25€
Meemassaaž 45min / 35€
Meemassaaž 60min / 45€
Meemassaaž 90min / 65€

Kombineeritud massaaž 45min / 35€
Kombineertud massaaž 60min / 45€
Kombineeritud massaaž 90min / 70€
10x45min / 315€
10x60min / 400€
10x90min / 630€

Spordimassaaž 45min / 35€
Spordimassaaž 60min / 45€
Spordimassaaž 90min / 70€

Segmentmassaaž 30min / 25€
Segmentmassaaž 45min / 35€
Segmentmassaaž 60min / 45€
Segmentmassaaž 90min / 65€

Rasedate massaaž 30min / 25€
Rasedate massaaž 45min / 35€
Rasedate massaaž 60min / 45€

Lümfiteraapia 30min / 25€
Lümfiteraapia 60min / 45€
Lümfiteraapia 90min / 70€
10x60min / 400€

Lümfiteraapia sidumine 15min / 15€ + materjal
Lümfiteraapia sidumine 30min /25€ + materjal
* Lümfiteraapia sidumisse võid tulla ka oma materjaliga.

Aroomiteraapia 60min / 45€
Aroomiteraapia 90min / 65€

Tsooniteraapia 50min / 45€

Peamassaaž 15min / 20€

Peamassaaž õliga 20min / 25€

Indiapeamassaaž 30min / 30€

Tselluliidivastane hooldus 60min / 50€
Tselluliidivastane hooldus 90min / 70€
10x 60min / 460€
10x 90min / 650€


MASSAAŽITERAAPIA

Massaažiteraapias teeme korraliku anamneesi, rühihindamise, lihaste testimised ja vajadusel ka kõnnianalüüsi. Tulemused kaardistatakse ja nendest juhindudes ning kliendi soove arvestades koostatakse massaažiteraapiaplaan. Massaažiteraapias kasutab massaažiterapeut erinevaid massaažiliike ja tehnikaid (nt. PIR ehk postisomeetriline relaksatsioon; triggerpunkti (ehk päästikpunkti) teraapia; PLV ehk pingutus-lõdvestus-venitus tehnika; tehnikaid osteopaatiast), et saavutada võimalikult efektiivne tulemus probleemi leevendamisel. Praktika näitab, et selline kombo töötab imehästi.KLASSIKALINE MASSAAŽ

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Klassikaline massaaž aktiveerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

VASTUNÄIDUSTUSED:
Äge südamepuudulikkus (infarkt, südamelihase põletik, arütmia jne.), liiga kõrge või liiga madal vererõhk, palavik, trombepoolia oht (gangreen, infarkt), ägedad põletikulised haigused (gripp, palavik), mädased põletikud ja haavandid, naha- ja suguhaigused, nakkushaigused, veenipõletik, verejooks, kasvaja, kilpnäärmehaigused, afektiivsed psüühilised seisundid, äge maksa-, neerupuudulikkus, ägedad traumad (luumurrud, rebendid, põrutused).

KUPUMASSAAŽ

Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Kasutatakse erineva suurusega kuppe. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakesva hüpereemia. Väga sobilik külmetushaiguste ja krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.

VASTUNÄIDUSTUSED:
Lahtised haavad, ekseemid, neeruhaigused, kõrge vererõhk, ägedad põletikud, veenilaiendid, nahaprobleemid (psoriaas, allergiline lööve, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid).

MEEMASSAAŽ

Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meega saab ravida ka päikesepõletust!
Masseeritav peab olema puhas, kreemitamata.

VASTUNÄIDUSTUSED:
Mädanikud, alkohoolijoove, suhkruhaigus, rasedus, märjad nahahaigused, rasked psüühikahäired, vererõhk üle 180, südamehaigused, südame stimulaator, mee suhtes allergilised, kui on olnud 6 kuu jooksul operatsiooni.

SEGMENTMASSAAŽ

Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele ( segmentidele), et leevendada valusündroomi ja parandada siseorganite tööd.

NÄIDUSTUSED:
Radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ja neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi, astma raviks, diski väljasopistumised, neuriidid, neuralgiad (insuldi tagajärjel halvatused), nimme-ristluu valud, ishias jm.

VASTUNÄIDUSTUSED:
Hea- ja halvaloomulised kasvajad, lülisamba deformatsioonid, mille puhul massaaž põhjustab valu, raskekujulised luude- , liigeste kahjustused, millega kaasnevad lokaalsed või laialdased põletikulised infiltraadid, suured verevalumid, palavik, nakkuslikud liigese põletikud ägedas faasis, luude ja liigeste tuberkuloos aktiivses vormis, pehmete kudede mädanikud.

LÜMFIMASSAAŽ

Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada jääkaineid organismist ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.

NÄIDUSTUSED:
Tursed, reumaatilised haigused, Morbus Sudeck (ühe piirkonna trauma järgne luuhõrenemine), plastiliste operatsioonide eel- ja järelravi, operatsiooni ja trauma järgsed tursed, acne vulgaris ehk vinnitõbi, rosaatsea ehk väiksesed kapillaarid, couerosa, näo ja silmade piirkonna tursed, immuunsüsteemi tugevdamine, armid muutuvad vähem nähtavamaks, väiksemaks, pehmemaks, rasedusaegsed tursed, lipidoos, lipoödeemid, migreen, ulcus sruris (krooniline venoosne puudulikus), CVI II ja III staadium, veenilaiendid, kroonilised lümfi äravoolu häired (primaarsed ja sekundaarsed).

VASTUNÄIDUSTUSED:
Halvaloomulised kasvajad (võib teha arsti loal palliatiivmeditsiinis), akuutsed põletikud, südamepuudulikkus, tromboos, seletamatud nahamuutused, rasked neeruhaigused.

SPORDIMASSAAŽ

Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistamisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsesse.

RASEDATE MASSAAŽ

Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid vaevusi. Aitab organismil kohaneda uue olukorraga. ESIMESED 3 KUUD EI SOOVITA MASSAAŽI!

AROOMIMASSAAŽ

Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž. Sobib nii lõõgastuseks kui ravieffekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad- ja venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, mõju saabub alles järmisel-ülejärmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi “harmoniseerida”, aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.

VASTUNÄIDUSTUSED:
4h enne päevitamist ei masseerita tsitrusõlidega, operatsioonijärgselt 3 kuud ei tehta aroomiteraapiat, kõrge-, madal vererõhk, psüühilisi haigusi ei ravita aroomiteraapiaga, allergiad, alkoholi ei tohi tarvitada 24h enne ja 24h pärast aroomiteraapiat,vähi ja embofiilia (verehüübimatus), põletikud, palavik, luumurrud, nakkuslikud nahahaigused, südamehaigused, antidiootikumid ja antidepressandid koos, 36h peab olema möödas vaksineerimisest, astma hoo ajal ei tehta ja menstruatsiooni ajal ka ei tehta.

OSTEOPAATIA

SELGA PANNA MUGAVAD SPORTLIKUD RIIDED!!!
Osteopraktik töötab viiel erineval tasandil: nahk, fastsiad ehk sidekude, lihased, vedelikud, luustruktuurid / liigesed. (Ja tegelikult lisaks veel ka emotsioonid ja hormoonid.)
Osteopaatia sobib hästi igas vanuserühmas inimestele, sh lapseootel naistele ja vastsündinutele.

Strukturaalne osteopaatia on üks tähtsamatest osteopaatia osadest, mis uurib tugi-liikumis elundkonna tööd: lülisamba nihestusi, luude- ja liigeste nihkumist, lihaste ja fastsiate ja ka neid läbivate struktuuride pingeid. Kõik tugi-liikumis elundkonna häired põhjustavad ümbritsevate kudede struktuuride häireid, turseid ja valuaistinguid närvilõpmete ärrituse näol.
Osteopaatia võimaldab tabada ka minimaalseid muutusi organismis, mida inimene ei pruugi tunnetada või õigeaegselt tuvastada, arvestades kõikide organismi eripäradega ja kõrvaldada neid muutusi enne välja arenenud haigustunnuste tekkimist. Samal ajal, lisaks sellele, et osteopaatia korrigeerib juba tekkinud muutuseid, selgitab ta nende muutuste tekke põhjuseid.
Osteopaatia põhiliseks ravimõjuks on organismi enesekontrolli mehhanismide stimulatsioon. Peamiseks diagnoosimis- ja töövahendiks on osteopaadi käed. Puudutades patsienti/klienti, osteopaat skanneerib tema keha ning selgitab välja probleemsed piirkonnad ja disfunktsioonaalsed tsoonid. Spetsiaalsete testide ja võtete abil otsitakse üles algpõhjused, mis mõjutavad kogu organismi disharmoonilist tööd. Väga tihti võib juhtuda, et haigusliku protsessi põhjus asub patsiendi poolt näidatud piirkonnast hoopis kaugemal. Sellepärast ongi tähtis leida üles haiguse tekitaja ning vabastada kogu patoloogiliste häirete ahel.
Strukturaalne osteopaatia on väga efektiivne tugi-liikumisaparaadi haiguste ja traumade ennetamiseks, organismi taastamiseks peale treeninguid, raskeid füüsilisi koormusi, stressi ja teisi füsioloogilisi seisundeid (sealhulgas ka raseduseperioodil). 
(Kopeeritud lehelt www.massaaz.ee)

BRONEERI AEG