Massaaž

GERT JÜRISSOO – PRAKTIKANT 🙂
* Klassikaline massaaž 30 min / 9€
* Klassikaline massaaž 45 min / 14€
* Klassikaline massaaž 60 min / 20€
* Klassikaline massaaž 90 min / 35€KLASSIKALINE MASSAAŽ

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Klassikaline massaaž aktiveerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

VASTUNÄIDUSTUSED:
Äge südamepuudulikkus (infarkt, südamelihase põletik, arütmia jne.), liiga kõrge või madal vererõhk, palavik, trombepoolia oht (gangreen, infarkt), ägedad põletikulised haigused (gripp, palavik), mädased põletikud ja haavandid, naha- ja suguhaigused, nakkushaigused, veenipõletik, verejooks, kasvaja, kilpnäärmehaigused, afektiivsed psüühilised seisundid, äge maksa-, neerupuudulikkus, ägedad traumad (luumurrud, rebendid, põrutused).

KUPUMASSAAŽ

Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Kasutatakse erineva suurusega kuppe. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakesva hüpereemia. Väga sobilik külmetushaiguste ja krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.

VASTUNÄIDUSTUSED:
Lahtised haavad, ekseemid, neeruhaigused, kõrge vererõhk, ägedad põletikud, veenilaiendid, nahaprobleemid (psoriaas, allergiline lööve, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid).

MEEMASSAAŽ

Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meega saab ravida ka päikesepõletust!
Masseeritav peab olema puhas, kreemitamata.

VASTUNÄIDUSTUSED:
Mädanikud, alkohoolijoove, suhkruhaigus, rasedus, märjad nahahaigused, rasked psüühikahäired, vererõhk üle 180, südamehaigused, südame stimulaator, mee suhtes allergilised, kui on olnud 6 kuu jooksul operatsiooni.

SEGMENTMASSAAŽ

Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele ( segmentidele), et leevendada valusündroomi ja parandada siseorganite tööd.

NÄIDUSTUSED:
Radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ja neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi, astma raviks, diski väljasopistumised, neuriidid, neuralgiad (insuldi tagajärjel halvatused), nimme-ristluu valud, ishias jm.

VASTUNÄIDUSTUSED:
Hea- ja halvaloomulised kasvajad, lülisamba deformatsioonid, mille puhul massaaž põhjustab valu, raskekujulised luude- , liigeste kahjustused, millega kaasnevad lokaalsed või laialdased põletikulised infiltraadid, suured verevalumid, palavik, nakkuslikud liigese põletikud ägedas faasis, luude ja liigeste tuberkuloos aktiivses vormis, pehmete kudede mädanikud.

LÜMFIMASSAAŽ

Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada jääkaineid organismist ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.

NÄIDUSTUSED:
Tursed, reumaatilised haigused, Morbus Sudeck (ühe piirkonna trauma järgne luuhõrenemine), plastiliste operatsioonide eel- ja järelravi, operatsiooni ja trauma järgsed tursed, acne vulgaris ehk vinnitõbi, rosaatsea ehk väiksesed kapillaarid, couerosa, näo ja silmade piirkonna tursed, immuunsüsteemi tugevdamine, armid muutuvad vähem nähtavamaks, väiksemaks, pehmemaks, rasedusaegsed tursed, lipidoos, lipoödeemid, migreen, ulcus sruris (krooniline venoosne puudulikus), CVI II ja III staadium, veenilaiendid, kroonilised lümfi äravoolu häired (primaarsed ja sekundaarsed).

VASTUNÄIDUSTUSED:
Halvaloomulised kasvajad (võib teha arsti loal palliatiivmeditsiinis), akuutsed põletikud, südamepuudulikkus, tromboos, seletamatud nahamuutused, rasked neeruhaigused.

SPORDIMASSAAŽ

Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistamisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsesse.

RASEDATE MASSAAŽ

Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid vaevusi. Aitab organismil kohaneda uue olukorraga. ESIMESED 3 KUUD EI SOOVITA MASSAAŽI!

AROOMIMASSAAŽ

Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž. Sobib nii lõõgastuseks kui ravieffekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad- ja venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, mõju saabub alles järmisel-ülejärmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi “harmoniseerida”, aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.

VASTUNÄIDUSTUSED:
4h enne päevitamist ei masseerita tsitrusõlidega, operatsioonijärgselt 3 kuud ei tehta aroomiteraapiat, kõrge-, madal vererõhk, psüühilisi haigusi ei ravita aroomiteraapiaga, allergiad, alkoholi ei tohi tarvitada 24h enne ja 24h pärast aroomiteraapiat,vähi ja embofiilia (verehüübimatus), põletikud, palavik, luumurrud, nakkuslikud nahahaigused, südamehaigused, antidiootikumid ja antidepressandid koos, 36h peab olema möödas vaksineerimisest, astma hoo ajal ei tehta ja menstruatsiooni ajal ka ei tehta.