Iluteenused

3D / HENNA KULMUD

  • Kulmude modelleerimine (vahatamine /kitkumine) / 8€
  • Kulmude modelleerimine (vahatamine /kitkumine) ja keemiline värvimine / 10€
  • 3D kulmuhooldus keemilise värvimisega / 20€
  • 3D kulmuhooldus HENNAGA / 25€
  • Ripsmete värvimine / 8€

Mis on HENNA kulmud?
Henna kulmud on kulmude värvimismeetod, mida kasutatakse naha värvimiseks kulmu karvade all. Selle eesmärk on tekitada vari või luua illusioon sügavusest ja lopsakusest selles piirkonnas, täites kõik tühjad kohad.
Henna on naturaalne värv, mis on tehtud taimest nimega Hina ehk Henna puu. Henna on kasutusel olnud iidse Egiptuse aegadest, kui seda kasutati mitmetel eesmärkidel nagu juuste, riiete ja kanga värvimine ning meigi tegemine. Henna kulmu tegemise protsess on väga sarnane Henna värvimise meetodile, mida võib näha traditsioonilises India kultuuris, aga varjundid on loodud, et sobituda naturaalsete kulmu toonidega.

Milline näeb välja Henna 3D kulmuhooldus?
Kõigepealt modelleeritakse vaha või niiditehnikas kulmukuju ja siis segatakse kokku ning kantakse peale sobiv Henna värv.
Henna pulber ja demineraliseeritud vee kokku segamisel saab pasta, mis kantakse kulmule ja hoitakse 20-30min.
Ombre efekti saavutamiseks värvitakse kulmu esipool heledamalt ning läheb sujuva üleminekuga järjest tumedamaks. Ombre stiilis kulmud jätavad loomuliku tulemuse ning on sobilikud pea kõigile.

Kuidas võrrelda Hennat teiste ajutiste värvidega?
Henna värv on ohutu ja looduslik alternatiiv. See on vegan sõbralik ja vaba peroksiidide aktivaatoritest, muutes selle sobilikuks tundlikule nahale. Henna on hea võimalus neile, kes tahavad oma kulmudele paremat määratlust anda, aga ei ole valmis kulme kosmeetiliselt tatoveerima või microbladingut tegema. Hennaga toonimine on efektiivsem naha värvimiseks võrreldes teiste kulmude toonimise meetoditega. Tulemus jääb matt ja kohevam, kui keemilise värvimise puhul. Traditsiooniline juuste- ja kulmuvärv värvib karvad efektiivselt, kuid Henna haakub lisaks sellele edukalt ka nahale.

Kui kaua Henna kulmud kestavad ja kuidas neid hooldada?
Henna kulmud püsivad tavaliselt 2-4 nädalat. Kui kaua täpselt, see oleneb kliendi nahatüübist ja on väga personaalne.
* Kuivema nahaga inimestel püsivad Henna kulmud paremini, kui neil, kellel on rasusem nahk.
* Henna püsib kõige paremini nendel klientidel, kellel ei ole nahaprobleeme. Sellised naha seisukorrad nagu psoriaas, dermatiit ja ekseem pigem vähendavad Henna püsivust.
* Mida rohkem kaardus on kulmukarv, seda parem – kui kulmus on palju väikseid karvakesi, siis ei ole võimalik saavutada pikaajalist tulemust.
* Henna koorub maha samamoodi nagu nahk. Henna värv on poolpüsiv ja tuleb maha koos sarvestunud naharakuga, ehk ta irdub maha koos surnud naharakuga.

Selleks et hoolduse tulemus püsiks kauem, ei soovita me klientidel oma nahka kulmupiirkonnas üleliia hooldada. Ei vahetult enne ega ka pärast hooldust. Näiteks ei soovitata vahetult enne Hennaga värvimist nahka koorida. Peale Hennaga värvimist soovitatakse näonaha puhastamisel kaitsta kulme õlide või palsamitega. See tagab pikemaajalisema püsivuse.

MÕNED TEHTUD TÖÖD:

BRONEERI AEG