3D / Henna kulmud

 • Kulmude modelleerimine (vahatamine /kitkumine) / 8€
 • Kulmude modelleerimine (vahatamine /kitkumine) ja keemiline värvimine / 10€
 • 3D kulmuhooldus keemilise värvimisega esmakülastus / 20€
 • 3D kulmuhooldus keemilise värviga hooldus / 15€
 • 3D kulmuhooldus HENNAGA esmakülastus / 25€
 • 3D kulmuhooldus HENNAGA hooldus / 20€
 • Ripsmete värvimine / 8€

Mis on Henna kulmud?

Henna kulmud on kulmude värvimismeetod, mida kasutatakse naha värvimiseks kulmu karvade all. Selle eesmärk on tekitada vari või luua illusioon sügavusest ja lopsakusest selles piirkonnas, täites kõik tühjad kohad.

Henna on naturaalne värv, mis on tehtud taimest nimega Hina ehk Henna puu. Henna on kasutusel olnud iidse Egiptuse aegadest, kui seda kasutati mitmetel eesmärkidel nagu juuste, riiete ja kanga värvimine ning meigi tegemine. Henna kulmu tegemise protsess on väga sarnane Henna värvimise meetodile, mida võib näha traditsioonilises India kultuuris, aga varjundid on loodud, et sobituda naturaalsete kulmu toonidega.

Milline näeb välja Henna 3D kulmuhooldus?

Kõigepealt modelleeritakse vaha või niiditehnikas kulmukuju ja siis segatakse kokku ning kantakse peale sobiv Henna värv.

Henna pulber ja demineraliseeritud vee kokku segamisel saab pasta, mis kantakse kulmule ja hoitakse 20-30min.
Ombre efekti saavutamiseks värvitakse kulmu esipool heledamalt ning läheb sujuva üleminekuga järjest tumedamaks. Ombre stiilis kulmud jätavad loomuliku tulemuse ning on sobilikud pea kõigile.

Kuidas võrrelda Hennat teiste ajutiste värvidega?

Henna värv on ohutu ja looduslik alternatiiv. See on vegan sõbralik ja vaba peroksiidide aktivaatoritest, muutes selle sobilikuks tundlikule nahale. Henna on hea võimalus neile, kes tahavad oma kulmudele paremat määratlust anda, aga ei ole valmis kulme kosmeetiliselt tatoveerima või microbladingut tegema. Hennaga toonimine on efektiivsem naha värvimiseks võrreldes teiste kulmude toonimise meetoditega. Tulemus jääb matt ja kohevam, kui keemilise värvimise puhul. Traditsiooniline juuste- ja kulmuvärv värvib karvad efektiivselt, kuid Henna haakub lisaks sellele edukalt ka nahale.

Kui kaua Henna kulmud kestavad ja kuidas neid hooldada?

Henna kulmud püsivad tavaliselt 2-4 nädalat. Kui kaua täpselt, see oleneb kliendi nahatüübist ja on väga personaalne.

 • Kuivema nahaga inimestel püsivad Henna kulmud paremini, kui neil, kellel on rasusem nahk.
 • Henna püsib kõige paremini nendel klientidel, kellel ei ole nahaprobleeme. Sellised naha seisukorrad nagu psoriaas, dermatiit ja ekseem pigem vähendavad Henna püsivust.
 • Mida rohkem kaardus on kulmukarv, seda parem – kui kulmus on palju väikseid karvakesi, siis ei ole võimalik saavutada pikaajalist tulemust.
 • Henna koorub maha samamoodi nagu nahk. Henna värv on poolpüsiv ja tuleb maha koos sarvestunud naharakuga, ehk ta irdub maha koos surnud naharakuga.

Selleks et hoolduse tulemus püsiks kauem, ei soovita me klientidel oma nahka kulmupiirkonnas üleliia hooldada. Ei vahetult enne ega ka pärast hooldust. Näiteks ei soovitata vahetult enne Hennaga värvimist nahka koorida. Peale Hennaga värvimist soovitatakse näonaha puhastamisel kaitsta kulme õlide või palsamitega. See tagab pikemaajalisema püsivuse.

Henna värvitoonid: pärli blond, heleblond, hele kastan (kastanpruun), loomulik helepruun, külm kohv, intensiivne hallikaspruun, must, erkpunane.

Millised kulmud sobivad ümmargusele näole?

Kulmud võiksid olla väikse nurgaga ja mitte väga pikad. Liiga pikad kulmud teevad näo veelgi ümaramaks. Nurgeline kulm tasakaalustab näo ümarusi
ja normaalse või veidi lühema pikkusega kulm tõmbab nägu visuaalselt kitsamaks.

Millised kulmud sobivad kandilisele näole?

Kandilise näoga sobivad laia alguspunktiga, kaarjalt tõusvad ja kitsa sabaga lõppevad kulmud, ei sobi liiga nurgelised kulmud.

Millised kulmud sobivad ovaalsele näole?

Ovaalne nägu on kõige paremas tasakaalus näokuju ja Sulle sobivad peaaegu igasuguse kujuga kulmud.

Millised kulmud sobivad pikale näole?

Kulmud ei tohiks olla kõrge kaarega, sest see pikendab nägu
veelgi – pigem veidi sirgemad ja otsast peenemad.

Millised kulmud sobivad südamekujulise näoga?

Südamekujulise näoga sobivad veidi kitsamaks ja lühemaks kitkutud kaarjad kulmud, aga hoidu kulmu välisotsa liiga peenikeseks kitkumisest!

Millised kulmud sobivad väikestele silmadele?

Kõrgem kaar paljastab rohkem nahka ja nii tekib illusioon suurematest silmadest.

Millised kulmud sobivad punapeadele? Kas punakaid toone on olemas?

Punapeadel ei pea olema punased kulmud. Siiski on valikus erinevaid punaseid toone. Mõned soovitused – kui Sul on bordoo või kõrvitsa tooni juuksed, siis sobivad hästi vasetooni kulmud. Kui aga tegemist on külma punase või tumedama tooniga, siis on tumedamad kulmud parem valik.

Kuidas kulme hooldatakse?

Esmalt kulmud puhastatakse, seejärel mõõdistatakse kulmud vastavalt Sinu
näo punktidele. Siis joonistatakse valmis raam, kulmud värvitakse, korrigeeritakse (kas siis vahaga, pintsettidega, niiditades ja/või lõigates). Lisaks võib kulmud lõpus viimistleda kulmumeigiga.

Kas valida henna või tavaline keemiline kulmuvärv?

Kui Su kulmud on õhukesed ning loodad protseduuri tulemusena saada
tihedamat tulemust, siis sobib Sulle henna. Henna jääb väga edukalt ka nahale. Vali keemiline värv juhul, kui soovid, et kulmude tihedus jääks samaks, lihtsalt nende toon muutuks.

Prillid ja kulmud?

Ideaalis peaks kulmukaar klappima prilliraamiga, kindlasti ei tohiks nad
vastupidise kujuga olla.

Kulmud, mis pehmendaks nägu?

Ümarad kulmud aitavad nägu pehmendada.

Millal peaksin uuesti kulmuhooldusesse tulema?

Keskmiselt iga 4 nädala tagant.

Kas kulmude vahatamine on valus?

Inimeste valulävi on erinev, kuid enamus kliente peab valusamaks hoopis pintsettidega kitkumist ja niiditamist.

Tehtud tööd: