KLASSIKALINE ROOTSIMASSAAŽ

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.


NÄIDUSTUSED:

Aeglane vere- ja lümfiringlus, verevarustushäired, kerge stress, unehäired, lihaspinged, lihaste valulikkus, liigesliikuvuse vähenemine, raskendatud hingamine, kerge vererõhu tõus, vedelike ja jääkainete kogunemine organismi, aeglustunud soolte peristaltika, pingepeavalu, immuunsüsteemi nõrkus, halb kehahoid, vaimne tasakaalutus, väsimus vaimsest tööst, enesetunde langus, tähelepanuvõime langus, rasedus, ...


VASTUNÄIDUSTUSED:

Äge südamepuudulikkus (reuma, infarkt, südamelihase põletik, arütmia jne.), Liiga kõrge või madal vererõhk, palavik, trombepoolia oht (gangreen, infarkt), ögedad põletikulised haigused (gripp, palavik), mädased põletikud ja haavandid, naha- ja suguhaigused, nakkushaigused, veenipõletik, verejooks, kasvaja või kasvajakahtlus, kilpnäärmehaigused (alatalitluse korral võib mudida), afektiivsed psüühilised seisundid ( viha, neurosteenia, stress), üldine kurnatus, üleväsimus, äge maksapuudulikkus, äge neerupuudulikkus, ägedad traumad (luumurrud, rebendid, põrutused).

 

SPORDIMASSAAŽ

Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsilise täisustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.

 

LAAVAKIVIMASSAAŽ

Väga populaarne tšakra Stone massaaž. Teostatakse kuumade kividega ja kasutatakse erilisi õlisegusid (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Arvatakse, et selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi mõjutamine energeetilisel tasemel. See massaažiliik sobib ka ajanappuses meestele, kes ei jõua regulaarselt enda eest hoolitseda. Tšakra Stone massaaž laeb energiaga, pärast seanssi tunnete tulvavat eluenergiat. Massaaži mõju kestab 72h.

 

AROOMIMASSAAZ

Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž. Sobib nii lõõgastuseks kui ravieffekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda, mõju saabub alles järgmisel-ülejärgmisel päeval. Massaaži eesmärgiks on organismi „harmoniseerida“, aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.


VASTUNÄIDUSTUSED: 4h enne päevitamist ei masseerita tsitruseliste õlidega, operatsioonijärgselt 3 kuud ei tehta aroomiteraapiat, kõrge-liigmadal vererõhk, psüühilisi haigusi ei ravita aroomiteraapiaga, alkoholi ei tohi tarvitada 24h enne ja 24h peale aroomiteraapiat, allergiad, vähi ja embofiilia (verehüübimatus), põletikud, palavik, luumurrud, nakkuslikud nahahaigused, südamehaigused, naiskliente ei masseerita menstruatsiooni ajal, antibiootikumid ja antidepressandid koos, 36h peab olema möödunud vaksineerimisest, asta hoo ajal, ei tehta.

 

MASSAAŽ RASEDATELE

 

Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid nii füüsilisi kui ka psüühilisi vaevusi aitamaks organismil kohaneda uue olukorraga. ESIMENE 3 KUUD EI SOOVITA MASSAAŽI!